Profesjonalne pranie tapicerki Płock - Artykuł

Czas prania tapicerki?

Pranie tapicerki – ile czasu muszę sobie zarezerwować?


Aby odpowiedzieć na to pytanie należy wykonać 2 kroki. Po pierwsze: na naszej stronie Pranie Tapicerki Płock należy znaleźć nasz numer telefonu lub adres e-mail. Kolejnym krokiem jest wysłanie do nas zdjęcia z kanapą, łóżkiem, tapczanem, sofą lub fotelem, który to wymaga wyczyszczenia. Nasza firma odpisze Państwu ile czasu zajmie taka usługa, jaki będzie jej cennik oraz wspólnie ustalimy kiedy możemy się na nią umówić.


Natomiast już samo pranie kanapy czy innej tapicerki meblowej zajmuje zróżnicowaną liczbę czasu. Wersalka to około 1 godzina, mała sofa lub narożnik to około 2 godzin, duży narożnik to 3 lub trochę więcej. 


Tapicerka meblowa schnie również bardzo różnie a czas zależny jest od tego z jakim materiałem mamy do czynienia i jak ten materiał pochłania wodę. Odkurzacze ekstrakcyjne, na których pracujemy, podczas prania większość wody, którą zużywają do czyszczenia praktycznie w tym samym momencie odsysają z powrotem. Jednak część wody zawsze zostaje w materiale. 
Czasami się zdarza, że kanapa czy fotel schną dosłownie kilka godzin ale przeważnie, w większość przypadków meble są w 100% suche dopiero kolejnego dnia. 


Dlatego warto tak planować pranie, aby np. jeśli spodziewamy się gości na weekend nie zlecać pranie w piątek bo zapewne w piątek nie będzie można korzystać jeszcze z kanapy. Jeśli np. chcemy wyprać wszystkie dwie wersalki, które służą nam do spania, to również trzeba brać pod uwagę, że na tych dwóch wersalkach nie będzie można spać w danym dniu (no chyba, że usługa miała miejsce w gorący słoneczny i suchy dzień i była wykonana do południa). 


Proszę pamiętać, jeśli mają Państwo wątpliwości lub pytania bardzo prosimy o kontakt. Chętnie na wszystkie pytania odpowiemy i dołożymy starań, aby to przede wszystkim Państwo byli zadowoleni. 

Powiązane hasła

Najczęściej czytane

Płock pranie kanapy

Płock pranie kanapy

Leave review
Kiedy przychodzi czas na pranie kanapy? Jeśli nie ma ewidentnych plam, to c...
Read More
Jak zamawiać pranie tapicerki?

Jak zamawiać pranie tapicerki?

Leave review
Przede wszystkim zachęcamy każdego naszego Klienta, jeszcze przed umówienie...
Read More
Czas prania tapicerki?

Czas prania tapicerki?

Leave review
Zanim zamówicie Państwo pranie warto zastanowić się czy dysponujecie wystar...
Read More